Written by 2:57 pm Bez kategorii

Idealne prezenty na święta dla fanów produktywności

Budowanie nawyków i efektywne zarządzanie własnym czasem to obecnie modne tematy. Coraz więcej osób aktywnie poszukuje sposobów, by zachować work-life balance, a zarazem utrzymać tempo rozwoju kariery. Jaki prezent najlepiej wybrać dla członka rodziny, znajomego czy współpracownika, który interesuje się produktywnością? Podpowiadamy!

Książki o produktywności – zwłaszcza gorące nowości!

Jeśli nie wiemy, co kupić miłośnikowi produktywności, inspirująca lektura jest prawie zawsze dobrym pomysłem. Musimy jednak zawczasu dyskretnie dowiedzieć się, które książki z tej dziedziny chce przeczytać dana osoba.

Jeżeli szykujemy prezent dla kogoś, kto równocześnie interesuje się minimalizmem, dobrym wyborem mogą tu być e-booki zamiast książek papierowych. Warto też zastanowić się nad podarowaniem bonu do księgarni lub wydawnictwa, które specjalizuje się w takiej tematyce.

Kalendarze plakatowe – estetyczne i praktyczne

W zarządzaniu własnym czasem i zadaniami nieocenioną funkcję pełnią aplikacje na smartfona czy iPhone. Mimo to tradycyjne kalendarze dużego formatu ciągle nie przestały być popularne. Obdarowana przez nas osoba może wykorzystać kalendarz z zachwycającym widokiem jako wizualne przypomnienie bardziej rozbudowanych planów, zapisanych w formie elektronicznej.

Kalendarze plakatowe to także prezent uniwersalny – bez problemu zamówimy kalendarz, który wpasuje się w każdy gust i będzie doskonale prezentował się w mieszkaniu danej osoby. Niedrogą, a przy tym bardzo osobistą opcją takiego prezentu jest także kalendarz ze zdjęciami rodziny albo ukochanych zwierzaków. Taki prezent pomoże w organizacji, wywołując przy tym uśmiech na twarzy przy każdym spojrzeniu na niego.

Organizer osobisty – dla domu i dla biznesu

Dostępne na rynku organizery papierowe występują obecnie w tak wielu odmianach, że nietrudno będzie znaleźć wśród nich coś dla każdego. Prócz karteczek samoprzylepnych i dużych kalendarzy plakatowych to kolejne istotne narzędzie, za pomocą którego łatwo utrzymać kontrolę nad własnym czasem.

Kupując na prezent organizer, zastanówmy się nad dwoma kwestiami. Po pierwsze, przez kogo będzie używany – przez zajętego tatę dwójki dzieci, a może młodą właścicielkę firmy, która potrzebuje miejsca na mapy myśli? Po drugie, jaka estetyka odpowiada osobie obdarowanej? W sklepach znajdziemy zarówno minimalistyczne, eleganckie organizery, jak i notatniki we wszystkich kolorach tęczy, które zachwycą przedstawicieli kreatywnych zawodów.

Kalendarze plakatowe znajdziesz w ofercie Ateko.pl

Close