Written by 12:00 am Bez kategorii

Najlepsze ekrany tylko od Unisystem

Najlepsze ekrany tylko od Unisystem

Unisystem to znana marka na rynku oferująca nowoczesne wyświetlacze i panele dotykowe oraz inne rozwiązania, które mają na celu zobrazowanie informacji. Z ekranami mamy do czynienia na co dzień: w sklepie (POS), u lekarza, w środkach transportu, komunikacji i wielu innych. Unisystem zapewnia najlepsze produkty w tym zakresie.

Unisystem – wiodąca marka na rynku optoelektronicznym

Powstała w 1995 roku i od tego czasu stale rozwija się, nawiązując współpracę z kluczowymi kontrahentami i stwarzając coraz lepsze produkty. Zatrudnia najlepszych specjalistów (ponad 100 osób) wąskiej dziedziny, jaką jest optoelektronika. Pracowników wyróżnia wiedza ekspercka.

Przez 27 lat Unisystem zyskał uznanie wśród wielu klientów. W trosce o nich świadczy pomoc techniczną na każdym etapie projektu. Prowadzi skrupulatną selekcję, jeśli chodzi o produkty dostępne w sprzedaży. W konsekwencji klienci otrzymują najlepszy produkt.

Ekrany otaczają nas codziennie

Unisystem jest dystrybutorem wyświetlaczy i paneli dotykowych, a także dostawcą innowacyjnych rozwiązań służących zobrazowaniu informacji. Ekrany te są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu dziedzinach.

Rozwiązania proponowane przez Unisystem można spotkać w sklepach (POS), medycynie, komunikacji, transporcie, automatyzacji przemysłu, IoT/ Smart Home, automatach vendingowych oraz Digital Dignage.

Oferta produktowa

Na stronie internetowej firmy Unisystem pod adresem: https://www.unisystem.pl/pl jest dostępny katalog produktów.

Firma oferuje sprzedaż wyświetlaczy LCD – TFT, wyświetlaczy OLED, wyświetlaczy Mono LCM, wyświetlaczy E – papierowych, monitorów, komputerów przemysłowych, zestawów deweloperskich, paneli dotykowych i akcesoriów. Każdy z produktów jest dokładnie opisany i podane są parametry techniczne tak, aby klient wybrał dla siebie najlepszy. Możliwa jest także konsultacja z pracownikiem Unisystem, który doradzi i wszystko wyjaśni.

Close