Written by 12:00 am Bez kategorii

Powiększenie ust

Powiększenie ust

Delikatne, nawilżone i pełne usta stały się w ostatnim czasie bardzo popularne wśród celebrytek i nie tylko. Bez wątpienia zadbane usta dodają uroku i pewności siebie.

Jak powiększyć usta?

Nieinwazyjną metodą powiększenia ust jest starannie wykonany makijaż. Niestety jest to bardzo pracochłonne zadanie, które zabiera sporo czasu. Dla kobiet, które zaraz po obudzeniu chcą wyglądać pięknie i cenią sobie swój czas proponowane są bezpieczne zabiegi poprawiajace wygląd ust.Wśród tych zabiegów można wyróżnić wstrzykiwanie implantu lub własnej tkanki tłuszczowej w górną i dolną wargę. Jednak najbardziej popularną i bezpieczną metodą jest wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Jest to naturalna substancja, która w widoczny sposób poprawia wygląd ust. W zależności od upodobań pacjentki usta są odpowiednio powiększone, ujędrnione i nawilżone. Sam efekt utrzymuje się przez okres jednego roku, po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Przebieg zabiegu i efekty

Zabieg należy wykonać w renomowanym gabinecie kosmetycznym lub gabinecie medycyny estetycznej. Warto zapoznać się z ofertą Say WOW! – https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/. Dzięki temu możemy być pewni, że usta będą wyglądać fantastycznie.Sam zabieg jest krótki, ponieważ trwa maksymalnie 60 minut i bezbolesny. Kosmetolog nakłada na wargi specjalny krem znieczulające, dla osób szczególnie wrażliwych na ból można wykonać znieczulenie stomatologiczne. Następnie za pomocą strzykawki z niewielką igłą kwas wprowadzany zostaje w różową część warg. Okolica wstrzyknięcia po wyciągnięciu strzykawki jest delikatnie masowana, aby kwas został równomiernie rozprowadzony. Po zabiegu usta mogą być delikatnie opuchnięte, zaczerwienione, a nawet mogą pojawić się niewielkie siniaki. Ten efekt znika po kilku dniach, a my możemy się cieszyć pięknymi ustami.Efektem zabiegu są wymarzone usta o nienagannym kształcie. Dodatkowo stają się one nawilżone i ujędrnione. Dzięki temu, że kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w tkankach ludzkich z upływem czasu wchłania się on do organizmu. Zamierzony efekt staje się mniej widoczny, dlatego zaleca się kolejną wizytę u kosmetologa.

Umów wizytę

Jeżeli chcesz powiększyć usta, ale boisz się zabiegu, skontaktuj się z Say WOW! Telefonicznie bądź poprzez formularz znajdujący się na stronie https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.Specjalista odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania, a następnie ustali dla Ciebie indywidualny plan zabiegów, tak by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Close