Written by 3:03 pm Bez kategorii

Powitaj Nowy Rok nad Morzem Bałtyckim

Imprezowanie w noc sylwestrową to miła tradycja. Pożegnanie starego i powitanie Nowego Roku wymaga specjalnej oprawy. Wielu z nas pragnie spędzić tę noc w niezapomniany sposób. Jak to zrobić? Wyjechać na kilka dni z dala od miejsca zamieszkania. Doskonałą opcją będzie na przykład Sylwester nad morzem.

Sylwester nad morzem – cudze chwalicie, swego nie znacie

Powodów, by spędzić ostatni dzień roku nad Bałtykiem jest naprawdę dużo. Po pierwsze warto przekonać się jak morze prezentuje się w zimowej szacie. Zwykle przyjeżdżamy na wybrzeże latem, by opalać się na piasku i kąpać w słonej wodzie.

Spędzenie nocy sylwestrowej nad morzem daje nam możliwość zobaczenie Bałtyku w mroźnej aurze. Przyjeżdżając na kilka dni, nie tylko świetnie się zabawimy w jednym z licznych hoteli czy pensjonatów, ale także pooddychamy jodem, którego stężenie w powietrzu zimą jest ogromne. Rześkie powietrze załagodzi także dolegliwości związane ze zbyt intensywnym imprezowaniem.

Spacer brzegiem morza zimą to wspaniałe doświadczenie, które warto przeżyć choć raz. W czasie tej wędrówki można spotkać bałtyckie foki szare, przekonać się czy morze zamarza, a przy odrobinie szczęścia nawet znaleźć kilka bursztynów!

Sylwester nad morzem – najlepsze imprezy w dobrej cenie

Noc sylwestrowa nad morzem to doskonała alternatywa dla spędzenia tego okresu w górach. Położone na wybrzeżu kurorty nie przyciągają zimą takich tłumów jak Zakopane czy Karpacz. Jeśli więc chcemy uciec od natłoku ludzi, jedźmy nad morze.

Co więcej oferta imprez sylwestrowych jest nad Bałtykiem bogata, przy konkurencyjnym poziomie cen. Opłaty za bale nad morzem są często o jedną trzecią niższe w stosunku do podobnych ofert w górskich uzdrowiskach.

Jeśli więc chcemy miło spędzić czas, przeżyć wspaniałe chwile na imprezie a potem pooddychać świeżym powietrzem, bez tłumów i bez dużych strat w naszych portfelach – sylwester nad morzem to doskonałe rozwiązanie!

Close